ÖZER PAYLAN 2018 SEASON SHOOTING BACKSPACE VİDEOCLİP.

author Ozer Paylan   2 мес. назад
7 views

1 Like   0 Dislike

Kılıçdaroğlu Bir Ampülü Daha Genç Bakış'ta Patlattı!

Tarih 7 Ekim 2015, CHP Genel Başkanı her zaman ki gibi korkusuzca gençlerin önünde, "Abbas Güçlü ile Genç Bakış" programının konuğu. Kılıçdaroğlu kendisine karşı Erdoğan yalakalığı yapan arkadaşa karşı "Sevgili Baran..." diye başlayarak yanıtlar veriyor!

Sırrı Süreyya önder Bakanlara Eleştiriler ve Komik Anlar - 2016

HDP Ankara milletvekili sırrı Süreyya önder bütçe görüşmeleri konuşmasında Kültür ve Turizm konularında Bakanları ve cumhurbaşkanı nı eleştirdi ..."Bakanlıkların sitesi bakanların kişisel sitesi gibi kullanılıyor " "Bakanlık bir çok yabancı kelimeyi sitesinde barındıyor #.... "Sayın bakanım Neredeyim diye bir link koymuşsunuz orda sizin hiç bir yerde olmadığınız gözüküyor ..."

Selahattin Demirtaş'tan Akit muhabirine beklemediği cevap

Akit muhabiri Cumhurbaşkanı adayı Sn. Demirtaş'a bayrak sorusu yöneltti. Demirtaş, kendisini hiç beklemediği bir cevapla susturdu.

Sırrı Süreyya Önder - TBMM Klasikleri

Sırrı Süreyya Önder - TBMM Klasikleri 1. Haydar 2. Rol yeteneği 3. Mü'min 4. Bardak 5. Deve eşek metaforu 6. Sosyoloji dersi 7. Traş 8. Su bile vermeyen zihniyetin adamı 9. Gel hele gel gel

MHP'den Osman Baydemir'e: Ne Kürdistan'ı ulan

Osman Baydemir'in başlattığı tartışmadan sonra söz alan MHP'li Baki Şimşek, Alparslan Türkeş'in diliyle tartışmalara katıldı. Kanalımıza Hoşgeldiniz ! AKSU logolu televizyonumuz , yaklaşık 11 yıl önce yayın hayatına başlamıştır . TURKSAT 4A uydu sundan , 12.641 frekansı , 30000 sembol oranı , 2/3 horizontal parametrelerinden yayın yapmaktayız. Aksu TV olarak , Kahramanmaraş , merkez ilçelerde ve bölgesinde yaklaşık 50 kişilik ekibi ve yönetim kadrosuyla hizmet vermekteyiz. Anadolu Ajansı Abonesiyiz. Yurt ve Dünya gündemini ajans ile takip etmekteyiz. Diğer videolarımız için takipte kalın. ➤Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/aksutvhaber/ ➤İnstagram : https://www.instagram.com/aksutv/ ➤Twitter : https://twitter.com/aksutv ➤Web Sitem : http://www.aksutvhaber.net/ ➤Mail : iletisim@aksutv.com.tr ➤Whatsapp : 0 505 141 72 72 ➤Telefon : 0 344 225 22 46 *Talep , istek ve şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz. VİDEOMUZU İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER...

Comments for video: