ÖZER PAYLAN 2018 SEASON SHOOTING BACKSPACE VİDEOCLİP.

author Ozer Paylan   1 нед. назад
2 views

1 Like   0 Dislike

Sırrı Süreyya önder Bakanlara Eleştiriler ve Komik Anlar - 2016

HDP Ankara milletvekili sırrı Süreyya önder bütçe görüşmeleri konuşmasında Kültür ve Turizm konularında Bakanları ve cumhurbaşkanı nı eleştirdi ..."Bakanlıkların sitesi bakanların kişisel sitesi gibi kullanılıyor " "Bakanlık bir çok yabancı kelimeyi sitesinde barındıyor #.... "Sayın bakanım Neredeyim diye bir link koymuşsunuz orda sizin hiç bir yerde olmadığınız gözüküyor ..."

Selahattin Demirtaş'tan Akit muhabirine beklemediği cevap

Akit muhabiri Cumhurbaşkanı adayı Sn. Demirtaş'a bayrak sorusu yöneltti. Demirtaş, kendisini hiç beklemediği bir cevapla susturdu.

Cem Uzan: 2002'ye dönebilsem seçime başka partiden girerdim, AKP ana muhalefet olurdu

Söyleşi: Onur Erem ve Efe Öç Fransa'dan sığınma hakkı alan ve Paris'te yaşayan iş adamı Cem Uzan, BBC Türkçe'nin sorularını yanıtladı. Bir gün Türkiye'ye dönmek istediğini söyleyen Uzan, siyasete önce 1999'da Doğru Yol Partisi'nden (DYP) girip dışişleri bakanı olmak ve Tansu Çiller'i cumhurbaşkanı yapmak istediğini, bu talebi reddedilince kendi partisini kurduğunu belirtti. Bugün 2002'ye dönme imkanı olsa, seçime birlikte girme teklifi getiren AKP, MHP veya DYP ile birlikte gireceğini anlatan Cem Uzan, seçime MHP veya DYP ile girmesi durumunda AKP'nin ana muhalefet partisi olarak kalacağını öne sürdü. Uzan, Türkiye'yi bir değişimin beklediğini, bu değişimde rol sahibi olmak istediğini söyledi ve ekledi: "Birilerinin dostluğunu kazanayım ki eskiden olduğu gibi birlikte hareket edelim." Cem Uzan'ın, 7 Mayıs'ta düzenlenen Genç Parti Kongresi öncesi sorularımıza verdiği yanıtlar şöyle: ******** Küfür, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır. BBC Türkçe internet sayfası: http://www.bbc.co.uk/turkce Facebook: http://facebook.com/bbcturkceservisi Twitter: http://twitter.com/bbcturkce

Adaland Aquapark in Turkey (Turkish Music Clip!)

All water slides at Adaland aqua park in Kuşadası, Aydın, Turkey. Website ► https://www.AmusementForce.com/subscribe Facebook ► https://www.facebook.com/AmusementForce Instagram ► https://www.instagram.com/Amusement.Force Twitter ► https://twitter.com/AmusementForce Music by: http://youtubermusic.com

Deniz Gezmiş idam kararı

DENİZ GEZMİŞ'İN BABASINA YAZDIĞI MEKTUP : Baba, Mektup elinize geçtiğinde ben aranızdan ayrılmış bulunuyorum. Ben ne kadar üzülmeyin dersem yine de üzüleceğinizi biliyorum. Fakat bu durumu metanetle karşılamanı istiyorum, insanlar doğar, büyür, yaşar, ölürler, önemli olan çok fazla yaşamak değil, yaşadığı süre içinde fazla şeyler yapabilmektir. Bu nedenle ben erken gitmeyi normal karşılıyorum. Ve kaldı ki benden evvel giden arkadaşlarım hiçbir zaman ölüm karşısında tereddüt etmemişlerdir. Benim de düşmeyeceğimden şüphen olmasın, oğlun, ölüm karşısında aciz ve çaresiz kalmış değildir, o bu yola bilerek girdi ve sonunun da bu olduğunu biliyordu. Seninle düşüncelerimiz ayrı ama beni anlayacağını tahmin ediyorum. Sadece senin değil Türkiye’de yaşayan Kürt ve Türk halklarının da anlayacağına inanıyorum. Cenazem için avukatlarıma gerekli talimatı verdim. Ayrıca savcıya da bildireceğim. Ankara’da 1969'da ölen arkadaşım Taylan Özgür’ün yanına gömülmek istiyorum. Onun için cenazemi İstanbul’a götürmeye kalkma, annemi teselli etmek sana düşüyor, kitaplarımı küçük kardeşime bırakıyorum. Kendisine özellikle tembih et. Onun bilim adamı olmasını istiyorum, bilimle uğraşsın ve unutmasın ki bilimle uğraşmak da bir yerde insanlığa hizmettir, son anda yaptıklarımdan en ufak pişmanlık duymadığımı belirtir, seni, annemi, ağabeyimi ve kardeşimi devrimciliğimin olanca ateşi ile kucaklarım. Oğlun Deniz Gezmiş. Merkez Cezaevi”

Comments for video: