EAZ ft. XEN & Ledri Vula - Nasty Girl

author PHYSICAL SHOCK   2 нед. назад
1,154,182 views

17,032 Like   792 Dislike

Dafina - Kurgjo nuk kallxojna

KURGJO NUK KALLXOJNA Listen/Download here: Spotify: https://smarturl.it/KNK.Spotify iTunes: https://smarturl.it/KNK.iTunes AppleMusic: https://smarturl.it/KNK.AppleMusic Amazon: https://smarturl.it/KNK.Amazon Music & Produced by: Cricket Mastered by: Avaxus Melody line by: Gesko& Dafina Zeqiri Video by: Entermedia Publishing by: Bzzz Entertainment (C) MONEYZ

Lumi B - Pse m'le

Video: Pink Moon Beat by: Koston Published by: AVD Digital Lumi B on Instagram: https://www.instagram.com/lumib © & ℗ Lumi B & AVD Digital. All Rights Reserved.

DJ Snake - Taki Taki ft. Selena Gomez, Ozuna, Cardi B

Stream and download Taki Taki - https://djsnake.lnk.to/TakiTaki Music video directed by Colin Tilley

GOLD AG - Falja e Gjakut (Official Video)

ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA Stream & Download: https://fanlink.to/FaljaEGjakut Connect with Gold AG Facebook | http://bit.ly/2o2dwqh Instagram | http://bit.ly/2o21ixL Teksti e Muzika : Arian Agushi Orkestrimi : Florent Boshnjaku Skenari e Regjia : Arian Agushi Video: VSM Organizator : Besnik Zukaj Luajten: Çun Lajqi Nimon Muçaj Sunaj Raça Shpëtim Kastrati Arian Agushi Mehedin Selimi Andi Shabanhaxhaj Ledion Zukaj Naser Tolaj (Si dhe pleqt e fshatit Isniq dhe të Deqanit) Texti: Sa e mire eshte kjo jete nese din me jetu Po vec pak me gabu mun shum me t’kushtu Se e keqja n’zemer mas leti po nalke Kur pe kuptojshe qe i forti po falke Sa e sa dekada na t’mshelt neper shpia Nese ka faj i madhi hajt pse me honger fmia T’rritun si t’eger kuj pa i dhon qehre E t’burgosun neper shpia pa dal kurre pi dere Fmija pa shkolle me trishtim edhe gjumi Tu e prit cdo moment se kur po i vjen plumi E tash n’dor teme kejt ka met kjo pune Une meta vec ni djal se krejt mi farun Na ja vrajtem pese ata mi vrajten gjashte O secilin ma shume se tjetrin e kom dashte Vec be pata bo ku ti nxo kom mi korre Se hala m’paraftyrohet gjaku i babes n’dore. Ref: Ta kam fal o burri botes Vec per hire te Zotit Ma nuk jam un hasmi yt Por une jam vlla i joti Para Zotit n’dit t’gjykimit Perpara kur dalim Kur ne presim Ai t’na fal Kush jem na qe s’falim. E tash tu u rrit e shume sene tu i msu Ja nisa jeten ndryshe me kuptu Hala pa e bo diqysh e nisha gabimin Se ni njeri me vra koka si krejt njerzimin Qishtu na ka msu edhe Zoti n’Kuran Edhe une du me fal se jom musliman Edhe pse jetim cysh i vogel mbeta Me fal na msoj edhe dikur Anton Çeta O Ezan i omel sa omel ti thirre E krejt trupin tem e kaploj nifar m’shire Me lon kete pune at moment ish ma e pakta Cysh me dal para Zotit me dur t’pergjakta Vendosa me fal si burr jo me fjal Hasmeria e jon nket vend ka mu ndal Se gjaku i familjes nuk shitet me pare Po ma shum e du Xhenetin se kete bote kalimtare.

Get it now on iTunes, Apple Music, Spotify, Google Play, Deezer and everywhere else
► https://lnk.site/nastygirl
► https://lnk.site/nastygirl
► https://lnk.site/nastygirl
__________________________________________________________

VIdeo by ddp
► https://instagram.com/ddp.art
__________________________________________________________

EAZ
► https://instagram.com/physicalshock_eaz

XEN
► https://instagram.com/physicalshock_xen

Ledri Vula
► https://instagram.com/ledrivula
__________________________________________________________

Prod. by ROB
► https://instagram.com/physicalshock_rob

Mix by Chekaa
► https://www.instagram.com/chekaa___

Mastering by Volker “IDR“ Gebhardt
► http://volkergebhardt.com
__________________________________________________________

Label ► info@physicalshock.com
Booking ► booking@physicalshock.com
Studio ► studio@physicalshock.com

Comments for video: